Restaurace U Hájků

Česká restaurace | Restaurace U Hájků | Hluboká nad Vltavou

Chtěli byste prožít klidný večer v naší restauraci při českém jídle? Za krásného počasí Vás láká k posezení naše zahrádka.

Vyhlášená restaurace s wifi zdarma

Čerstvost surovin je základ naší české kuchyně. Kreativita a rozmanitá nabídka naše hosty přímo oslní. Není to jen kombinace jedinečných jídel, ale i netradičních nápojů, variací koktejlů a domácích limonád. Naši šéfkuchaři Vám připraví jedinečný zážitek z našich salátů. Vychutnat si u nás můžete božské dezerty vlastních receptů. Zajděte k nám na oběd či večeři. Díky wifi zdarma můžete kdykoliv pracovat nebo být jen v kontaktu s přáteli. [[[Zvláštní způsob stravování]]] Protože pečlivě dbáme na výběr surovin při přípravě vegetariánských jídel, zaručujeme, že Vás naše široká nabídka přímo uchvátí. Zdravě, vyváženě a chutně. Snažíme se o to, aby skladba jídla byla pestrá a vyvážená. Používáme převážně sezónní suroviny od místních dodavatelů a Vaše jídlo je vždy čerstvé a chutné.

Rádi Vám pomůžeme s organizací soukromé akce nebo svatby

Naše restaurace má bezbariérový přístup. U nás v restauraci jsou vítáni i čtyřnozí mazlíčci. Těšíme se na Vaši návštěvu! Příjímáme platby v hotovosti. Pohodlně zaplatíte i kartou VISA, stravenkami Ticket Restaurant® a kartou Mastercard. Hledáte místo pro svou nezapomenutelnou oslavu? Nabízíme Vám možnost využít naše jedinečné prostory. Hledáte místo pro Váš svatební den? Bude nám ctí postarat se o to, aby byl od začátku až do konce nezapomenutelný. Navštívit nás můžete každý den.

Adresa

Klikněte pro zobrazení mapy

Vaše IP adresa bude zaslána do aplikace Google Maps.

Nám. ČSLA 26, 37341 Hluboká nad Vltavou, Česká republika

Naše otevírací doba

Pondělí
11:00 – 23:00
Úterý
11:00 – 23:00
Středa
11:00 – 23:00
Čtvrtek
11:00 – 23:00
Pátek
11:00 – 23:00
Sobota
11:00 – 23:00
Neděle
11:00 – 18:00

Dostupné možnosti platby

O nás

Nová otevírací doba

okénko

Vážení hosté, přátelé,


od úterý 14. 4. 2020 startujeme “prodej přes okénko”. V nabídce chystáme polední menu s sebou, čepované hlubocké pivo, kávu, hugo, aperol spritz, a jiné. Naši nabídku budeme postupně rozšiřovat a denně aktualizovat. K dispozici jsme Vám od pondělí do pátku v čase 10,30 - 15 hod. Po telefonické domluvě možnost rozvozu jídel (Tel: 387 965 529). Těšíme se opět na vás a držme se. 💪💪 Save water drink beer 🍻

Naše služby

Vše na jednom místě

Napište nám.

Zadejte své jméno.
Zadejte prosím svou e-mailovou adresu.
Zadejte své telefonní číslo.
Zadejte předmět.
Napište prosím svou zprávu.
Vaše zpráva byla odeslána. Brzy vás budeme kontaktovat.
Zprávu se nepodařilo odeslat.
Twitter_Logo_Blue