Restaurace U Hájků

Česká restaurace | Restaurace U Hájků | Hluboká nad Vltavou

Ve stylovém prostředí si u nás vychutnáte nejlepší českou kuchyni až do těch nejmenších detailů. Dopřejte si odpočinek nejen při krásném počasí na naší zahrádce.

Nejlepší restaurace v top lokalitě!

Nechejte se hýčkat naší českou kuchyní. Kreativita a rozmanitá nabídka naše hosty uchvátí. Není to jen kombinace jedinečných jídel, ale i netradičních nápojů, variací koktejlů a domácích limonád. Naše saláty jsou vyhlášené obzvláště svojí čerstvostí a vynikající chutí. Nabízíme s láskou dělané dezerty – božské dezerty. V našem podniku si pochutnáte na obědě či večeři! Díky wifi zdarma můžete kdykoliv pracovat nebo být jen v kontaktu s přáteli. [[[Dieta a alergie]]] Věděli jste, co všechno Vám může nabídnout vegetariánská kuchyně? Ukážeme Vám, jak jednoduchá může být zdravá strava a z jak široké nabídky u nás přitom máte na výběr.

Zorganizujeme Vaši soukromou akci nebo svatbu

Maminky s kočárkem nebo hosté na invalidním vozíčku ocení náš bezbariérový přístup do restaurace. Máme rádi pejsky, a tak jsou u nás i oni vítanými hosty! Během naší otevírací doby jsme Vám rádi k dispozici. Těšíme se na Vaši návštěvu! Platby jsou možné v hotovosti nebo kartami Mastercard, kartami VISA a stravenkami Ticket Restaurant®. Nabízíme cateringové služby. Zašlete nám objednávku. Hledáte místo pro svůj svatební den? Zařídíme, aby byl od začátku až do konce jedinečný. Navštívit nás můžete každý den.

Adresa

Zobrazit mapu

Vaše IP adresa bude zaslána do aplikace Google Maps.

Nám. ČSLA 26, 37341 Hluboká nad Vltavou, Česká republika

Naše otevírací doba

Pondělí
11:00 – 23:00
Úterý
11:00 – 23:00
Středa
11:00 – 23:00
Čtvrtek
11:00 – 23:00
Pátek
11:00 – 23:00
Sobota
11:00 – 23:00
Neděle
11:00 – 18:00

Dostupné možnosti platby

O nás

Nová otevírací doba

okénko

Vážení hosté, přátelé,


od úterý 14. 4. 2020 startujeme “prodej přes okénko”. V nabídce chystáme polední menu s sebou, čepované hlubocké pivo, kávu, hugo, aperol spritz, a jiné. Naši nabídku budeme postupně rozšiřovat a denně aktualizovat. K dispozici jsme Vám od pondělí do pátku v čase 10,30 - 15 hod. Po telefonické domluvě možnost rozvozu jídel (Tel: 387 965 529). Těšíme se opět na vás a držme se. ?? Save water drink beer ?

Naše služby

Vše na jednom místě

Napište nám.

Zadejte své jméno.
Zadejte prosím svou e-mailovou adresu.
Zadejte své telefonní číslo.
Zadejte předmět.
Napište prosím svou zprávu.
Vaše zpráva byla odeslána. Brzy vás budeme kontaktovat.
Zprávu se nepodařilo odeslat.
Twitter_Logo_Blue